0

Porażka z Sokołem

24 stycznia 2019, godz. 07:55, 274 wyświetleń

Przez pierwsze 20 minut spotkania gra toczyła się systemem ''kosz za kosz''. Pod koniec 3 kwarty niedokładna gra ze strony Hutników w połączeniu z kilkoma z rzędu koszami rywali pozwoliła gospodarzom na odskoczenie na kilka oczek.

W ostatnich 10 min gry rozpędzone Sokoły nie pozwoliły już na zmianę prowadzenia, powiększając w pewnym momencie przewagę do 18 oczek, jednakże dzięki krótkiej serii punktowej w końcówce meczu udaje nam się zniwelować straty do 11 oczek.

Niestety przegrywamy bardzo ważny mecz wynikiem 86:97 przez co sytuacja w tabeli staje się coraz bardziej niebezpieczna.
Kolejny mecz Duma Bielan rozegra na własnym parkiecie z Dzikami Warszawa. Derby zaplanowano na sobotę o godzinie 20:00 (ul. Staffa 3/5).