0

Niespodzianka w Lublinie

07 grudnia 2017, godz. 10:27, 156 wyświetleń

A A A

Mecz odbył się bez szczególnej historii. ”Rezerwy” miejscowego Startu były tego dnia wyjątkowo wspierane przez siedmiu zawodników pierwszego zespołu, występujących na co dzień na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce (PLK).

W I kwarcie gospodarze trafiając 9/11 rzutów za 3 prowadzili już różnicą 19 punktów (39:20). W kolejnych 10 minutach koszykarze Startu sukcesywnie powiększali swoją przewagę kończąc pierwszą połowę spotkania wynikiem 68:32. W drugiej połowie meczu Hutnicy zdołali odrobić część strat wygrywając 45:38, jednakże przewaga rywali była zbyt wysoka i finalnie wyniosła 29 punktów różnicy.

Niestety, ale dzisiejsze posunięcie sztabu szkoleniowego Startu Lublin pokazało, że czasami nie warto okazywać wyrozumiałości wobec problemów rywala, gdyż można zostać za nie surowo ukaranym.

Kolejny mecz Hutnicy rozegrają na własnym parkiecie w sobotę (16.12.2017) o godz. 16:00, a rywalem będzie ŁKS Łódź.