0

Derby są nasze!

03 lutego 2018, godz. 19:42, 337 wyświetleń

Mecz na który wszyscy czekali zgodnie z planem wypełnił tego dnia halę przy ul. Staffa, a zawodnicy zadbali o odpowiednią oprawę.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo niepewnie z obydwu stron, o czym świadczy skromny wynik 0:5 po pierwszych 5 minutach, jednak po chwili przestoju "Hutnicy" wrócili na odpowiedni tor dzięki czemu po I kwarcie na tablicy widniał wynik 19:9. W drugiej kwarcie gra się wyrównała, lecz do szatni koszykarze MUKS-u schodzili z 14 oczkami przewagi. W trzeciej części spotkania koszykarze Hutnika bez zwłoki przystąpili do powiększania przewagi, co w połączeniu ze szczelną obroną przyniosło w pewnym momencie przyniosło już 27-punktowe prowadzenie. Ostatnie 10 minut meczu to istna deklasacja koszykarzy z Bielan, którzy wygrali ten fragment wynikiem 33:15, a pięknym zwieńczeniem dzisiejszych Derbów Warszawy było zdobycie 100 punktów na sekundę do końca spotkania. "Hutnicy" pokazują tym samym, że są w formie i dzisiejsze czwarte zwycięstwo z rzędu umacnia "Dumę Bielan" w górnej części tabeli.