0

Czwarte zwycięstwo rezerw

04 listopada 2017, godz. 09:42, 142 wyświetleń

A A A

W ramach 4. kolejki III ligi koszykarze Hutnika gościli u siebie zespół Pułaski Warka.

Goście sezon zaczęli w kratkę, a ich dyspozycja stała pod znakiem zapytania. „Hutnicy” od pierwszego gwizdka narzucili swój styl gry dyktując tempo spotkania, co zaowocowało szybkim wyjściem na prowadzeniem 14:7. Wyrobiona 14-punktowa przewaga po I kwarcie (22:8) wprowadziła moment rozluźnienia w szeregach gospodarzy, co wykorzystali goście z Warki remisując drugie 10 minut wynikiem 17:17. Po przerwie inicjatywę przejęli ponownie koszykarze MUKS-u sukcesywnie powiększając swoją przewagę, która finalnie urosła do 29 punktów. Tym samym „Hutnicy” z bilansem 4-1 umacniają swoją pozycję na czele ligowej tabeli. Kolejnym rywalem „Dumy Bielan” będzie zespół KS Rosa Sport II Radom.