OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Porażka w Radomiu

09 października 2017, godz. 21:14

Mecz z cyklu tych, o których wolelibyśmy szybko zapomnieć.

Zwycięstwo rezerw

07 października 2017, godz. 21:11

Udanie rozpoczął się sezon dla naszego zespołu III-ligowego. Podopieczni Axla Olesiewicza pokonali zespół MUKS Piaseczno 76:54.

Rezerwy wchodzą do gry

06 października 2017, godz. 21:09

W zbliżający się weekend rozgrywki III-ligowe zainaugurują koszykarze Hutnika II Warszawa, natomiast dzień później w ramach 3. kolejki II ligi nasz pierwszy zespół wybierze się do Radomia.

AZS UJK Kielce – MUKS Hutnik Warszawa 95:81

01 października 2017, godz. 21:07

Zespół MUKS HUTNIK Warszawa uległ w na wyjeździe zespołowi AZS UJK Kielce 95:81.

Czas na Kielce

29 września 2017, godz. 21:04

Już w sobotę o godz. 18:30 nasi koszykarze rozegrają swój drugi oficjalny mecz na poziomie II ligi, a przeciwnikiem będzie lokalny zespół AZS UJK Kielce.

Porażka na inaugurację

25 września 2017, godz. 20:59

Nie po myśli "Hutników" zainaugurowała rozgrywki II ligi sekcja koszykarzy ulegając łódzkim koszykarzom wynikiem 57:77.

Koszykarze wracają do gry

22 września 2017, godz. 20:55

Już w najbliższą niedzielę o godz. 16.00 koszykarze Hutnika wyjazdowym spotkaniem z ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata zainaugurują rozgrywki II ligi męskiej.

Hutnik Warszawa buduje koszykarską potęgę

13 czerwca 2017, godz. 15:28

Hutnik Warszawa po awansie do II ligi koszykówki mężczyzn podjął decyzję o rozwoju sekcji. "Duma Bielan" postanowiła rozszerzyć dotychczasową współpracę z MUKS Basket Warszawa

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY