1 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-23 |
19:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-09-24 |
16:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2017-09-24 |
17:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-09-24 |
17:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-09-27 |
19:15 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2017-09-27 |
20:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
2 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-30 |
15:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2017-09-30 |
16:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2017-09-30 |
17:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2017-09-30 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-09-30 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-09-30 |
18:30 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
3 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-07 |
13:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2017-10-07 |
18:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-10-07 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2017-10-07 |
18:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2017-10-08 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-10-08 |
18:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
4 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-14 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-10-14 |
17:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-10-14 |
18:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2017-10-14 |
19:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2017-10-14 |
20:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2017-10-15 |
16:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
|
5 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-18 |
18:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-10-18 |
18:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2017-10-18 |
18:30 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2017-10-18 |
19:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-10-18 |
19:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2017-10-18 |
20:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
6 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-21 |
13:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-10-21 |
17:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2017-10-21 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2017-10-22 |
18:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-10-22 |
18:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2017-10-22 |
18:30 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
|
7 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-28 |
15:30 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2017-10-28 |
15:30 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2017-10-28 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2017-10-28 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-10-29 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-11-09 |
20:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
8 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-11-04 |
17:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2017-11-04 |
18:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-11-04 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2017-11-05 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2017-11-05 |
18:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2017-11-05 |
19:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
9 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-11-11 |
14:30 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2017-11-11 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-11-12 |
13:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2017-11-12 |
16:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-11-12 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2017-11-12 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
10 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-11-18 |
15:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2017-11-18 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-11-18 |
17:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2017-11-18 |
18:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2017-11-18 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-11-30 |
18:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
11 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-11-25 |
16:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-11-25 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2017-11-25 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2017-11-26 |
15:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2017-11-26 |
16:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2017-11-26 |
18:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
12 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-12-02 |
16:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-12-02 |
17:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-12-02 |
18:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2017-12-02 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2017-12-02 |
20:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2017-12-03 |
17:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
13 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-12-06 |
20:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2017-12-09 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2017-12-09 |
18:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-12-09 |
18:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
2017-12-10 |
13:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2017-12-10 |
16:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
14 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-12-13 |
20:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2017-12-16 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2017-12-16 |
17:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2017-12-16 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2017-12-16 |
19:30 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2017-12-17 |
14:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
15 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-12-22 |
20:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2017-12-23 |
13:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2017-12-23 |
14:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2017-12-23 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2017-12-23 |
16:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2018-02-06 |
19:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
16 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-01-04 |
20:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2018-01-06 |
14:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2018-01-07 |
13:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-01-07 |
15:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-01-06 |
14:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2018-01-06 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
17 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-01-13 |
14:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-01-13 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2018-01-13 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2018-01-14 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2018-01-24 |
18:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2018-01-24 |
17:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
18 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-01-17 |
17:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2018-01-17 |
19:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2018-01-17 |
20:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2018-01-17 |
20:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-01-17 |
20:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-01-30 |
20:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
19 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-01-20 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2018-01-20 |
16:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2018-01-20 |
16:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2018-01-21 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2018-01-21 |
17:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2018-01-21 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
20 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-01-27 |
17:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-01-27 |
18:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2018-01-27 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2018-01-27 |
19:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2018-03-08 |
19:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-01-31 |
19:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
21 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-02-03 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2018-02-04 |
17:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2018-02-03 |
13:00 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2018-02-04 |
15:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2018-02-03 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2018-02-03 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
22 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-02-11 |
18:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2018-02-11 |
17:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2018-03-09 |
20:15 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2018-02-14 |
20:45 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-02-11 |
14:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-02-14 |
19:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
23 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-02-16 |
20:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2018-02-17 |
18:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2018-02-17 |
18:30 |
|
|
AZS UJK Kielce |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-02-17 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2018-02-17 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
2018-02-18 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
24 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-02-23 |
20:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
2018-02-25 |
16:00 |
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2018-02-25 |
16:00 |
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
2018-02-24 |
18:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2018-02-24 |
17:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-02-24 |
18:00 |
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
25 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-02-21 |
18:00 |
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-03-03 |
18:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
2018-03-03 |
15:00 |
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
2018-03-03 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
ŁKS AZS UŁ SG Łódź (koszykówka) |
2018-03-03 |
16:00 |
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
|
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
2018-03-03 |
16:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
26 kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-03-11 |
18:00 |
|
|
Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka) |
|
|
|
KS Rosa-Sport Radom (koszykówka) |
2018-03-11 |
18:00 |
|
|
Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka) |
|
|
|
AZS UJK Kielce |
2018-03-11 |
18:00 |
|
|
MUKS Hutnik Warszawa |
|
|
|
TBV Start II Lublin (koszykówka) |
2018-03-11 |
18:00 |
|
|
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka) |
|
|
|
Dziki Warszawa (koszykówka) |
2018-03-11 |
18:00 |
|
|
AZS UMCS Lublin (koszykówka) |
|
|
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka) |
2018-03-11 |
18:00 |
|
|
ZKS Stal Stalowa Wola (koszykówka) |
|
|
|
Syntex Księżak Łowicz |
|