OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Treningi


WAWER

Szkoła Podstawowa nr 195, ul. Króla Maciusia 5

U-13 chłopcy - trener Iwona Olesiewicz

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 17:00-18:30
  • wtorek 17:00-18:30
  • czwartek 17:00-18:30
  • piątek 16:00-18:00

U-11, U-10 chłopcy - trener Rafał Pietrzak

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 15:30-17:00
  • piątek 15:30-17:00

Rocznik 2005 chłopcy - trener Michał Hulajko

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 15:30-17:00
  • wtorek 15:30-17:00

Rocznik 2006/07 chłopcy - trener Michał Hulajko

Rozkład treningów:

  • środa 16:00-17:30
  • wtorek 16:00-17:30

Rocznik 2006/07 grupa mieszana - trenerzy Wojciech Jurkiewicz, Paweł Cegłowski​

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 14:00-15:30
  • sobota 13:30-15:00 - Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Azaliowa 10

Rocznik 2008 chłopcy - trenerzy Wojciech Jurkiewicz, Paweł Cegłowski​

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 12:30-14:00
  • sobota 12:00-13:30 - Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Azaliowa 10

Rocznik 2008 chłopcy - trener Paweł Cegłowski​

Rozkład treningów:

  • piątek 14:30-16:00
  • sobota 9:00-10:30 - Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Azaliowa 10

Rocznik 2009 grupa mieszana - trenerzy Wojciech Jurkiewicz, Paweł Cegłowski​

Rozkład treningów:

  • wtorek 13:15-14:45
  • sobota 10:30-12:00 - Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Azaliowa 10

Szkoła Podstawowa nr 86, ul. Koryncka 33

Rocznik 2008 chłopcy - trener Wojciech Jurkiewicz

Rozkład treningów:

  • wtorek 15:15-16:45
  • piątek 14:30-16:00

Szkoła Podstawowa nr 138, ul. Pożaryskiego 2

Rocznik 2008 chłopcy - trener Jakub Zabrzyjewski

Rozkład treningów:

  • wtorek 15:00-16:30
  • piątek 15:00-16:30

WOLA

Szkoła Podstawowa nr 148, ul. Ożarowska 69

Rocznik 2008 chłopcy - trenerzy Axel Olesiewicz, Olivia Olesiewicz

Rozkład treningów:

  • środa 14:30-16:00
  • piątek 14:30-16:00

Rocznik 2008 chłopcy - trener Agnieszka Mazur

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 12:30-14:00
  • piątek 12:30-14:00

Szkoła Podstawowa nr 225, ul. Brożka 15

Rocznik 2005 chłopcy - trener Radosław Rudnicki

Rozkład treningów:

  • wtorek 14:30-16:00
  • czwartek 14:30-16:00

Rocznik 2007 chłopcy - trener Radosław Rudnicki

Rozkład treningów:

  • wtorek 16:00-17:30
  • czwartek 16:00-17:30

BIELANY

Szkoła Podstawowa nr 209, ul. Reymonta 25

Rocznik 2005/06 chłopcy - trener Renata Żbikowska

Rozkład treningów:

  • wtorek 8:00-9:30
  • środa 8:00-9:30

Rocznik 2007 chłopcy - trener Renata Żbikowska

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 14:30-16:00
  • piątek 13:45-15:15
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY