Obóz Choszczno

22 października 2019, godz. 13:27

Hutnik okradziony - oświadczenie klubu.

01 sierpnia 2019, godz. 20:08

W związku z zapytaniami ze strony mediów w sprawie kradzieży mienia klubu sportowego Hutnik Warszawa pragniemy wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Hutnik Warszawa z nowym partnerem

04 lipca 2019, godz. 09:32

Hutnik Warszawa pozyskał kolejnego Partnera. Do grona firm wspierających „Dumę Bielan” dołączył Cube Online Services.

- Szkolimy dalej!

17 czerwca 2019, godz. 20:25

Rozmowa z Markiem i Iwoną Olesiewiczami na temat drużyny koszykówki mężczyzn U-14.

Hutnik piątą drużyną w kraju

10 czerwca 2019, godz. 20:32

Zawodnicy U-14 koszykówki mężczyzn Hutnika Warszawa zajęli piąte miejsce w finałach Mistrzostw Polski.

Warsaw Sports Group gra z Hutnikiem Warszawa!

07 czerwca 2019, godz. 12:32

Agencja Warsaw Sports Group rozpoczyna prace na rzecz Hutnika Warszawa. W ramach podpisanej umowy o współpracy WSG wesprze Hutnik w obszarach marketingu, sponsoringu i public relations.

Awans do finałów MP U-14

20 maja 2019, godz. 08:53

Trzy emocjonujące dni pełne sportowej rywalizacji za nami! Historyczny awans młodych koszykarzy Hutnika do finałów Mistrzostw Polski zdobyty!

U-11 w Bydgoszczy

14 maja 2019, godz. 08:57

W miniony weekend młodzi adepci Hutnika z rocznika U-11 rywalizowali w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Bydgoszczy.

5. miejsce w Rydze

30 stycznia 2019, godz. 07:26

W ostatnim meczu turnieju EYBL odbywającym się w łotewskiej Rydze młodzi koszykarze Hutnika z rocznika U-14 przegrali z BS Spars 44:54, tym samym uplasowali się na wysokim 5. miejscu.

EYBL - Ryga

23 stycznia 2019, godz. 06:59

Już jutro chłopcy U-14 wyjeżdżają do Rygi na kolejny turniej Europejskiej Młodzieżowej Ligi Koszykówki (EYBL).