Aktualności
Komunikat klubu z dn. 10 kwietnia
10 kwietnia 2020, godz. 12:25
Komunikat klubu z dnia 10 kwietnia
Konspekty treningowe - zajęcia indywidualne (akt.)
27 marca 2020, godz. 20:58
Zapraszamy do pobrania konspektu treningowego z zajęciami indywidualnymi dla dzieci z grup szkolnych.
Komunikat klubu z dn. 25 marca
25 marca 2020, godz. 13:21
Komunikat (aktualizacja)
11 marca 2020, godz. 12:50
Harmonogram treningów w ferie
06 lutego 2020, godz. 12:56
Harmonogram treningów w ferie
Nabór uzupełniający
17 stycznia 2020, godz. 12:46
Hutnik Warszawa ogłasza nabór uzupełniający do roczników 2003-2013. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.hutnikwarszawa.pl. Zapraszamy!
Wesołych Świąt!
24 grudnia 2019, godz. 09:22
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Hutnik Warszawa.
Letni obóz sportowy w Dębicy
18 grudnia 2019, godz. 11:12
Wyniki drużyn młodzieżowych 7-10 listopada
12 listopada 2019, godz. 09:33
Ostatnią kolejkę w rundzie jesiennej rozegrały nasze drużyny młodzieżowe.
Wyniki drużyn młodzieżowych 2-3 listopada
06 listopada 2019, godz. 11:39
Wyniki drużyn młodzieżowych w weekend 2-3 listopada
Wyniki drużyn młodzieżowych 26-27 października
29 października 2019, godz. 12:33
Wyniki drużyn młodzieżowych w weekend 26-27 października
Wyniki drużyn młodzieżowych 19-20 października
22 października 2019, godz. 11:01
Wyniki drużyn młodzieżowych w weekend 19-20 października
Wyniki drużyn młodzieżowych w weekend 12/13 października
14 października 2019, godz. 11:14
Wyniki drużyn młodzieżowych w weekend 12/13 października
Wyniki drużyn młodzieżowych 5-6 października
07 października 2019, godz. 20:21
Kolejną kolejkę ligową rozegrały nasze drużyny młodzieżowe.
Wyniki drużyn młodzieżowych 28-29 września
30 września 2019, godz. 14:20
Wyniki naszych drużyn młodzieżowych 28-29 września 2019
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |